Jeemen

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Jeemen kinnisvara müügikuulutusi.

Müüa kinnisvara Jeemenis

Jeemen on riik, mis asub Araabia poolsaare lõunaosas; selle ametlik nimi on Jeemeni Ühendatud Vabariik. Pealinn on Sana'a. See piirneb Araabia mere, Adeni lahe ja Punase merega ning idas Omaaniga ja põhjas Saudi Araabiaga.

Kui soovite osta kinnisvara müügiks Jeemenis, peaksite teadma, et Jeemen on üks vähim arenenud riike maailmas ja on Lähis-Ida vaeseim riik.

Kunagi jagunes Jeemen kaheks riigiks: Põhja-Jeemen ja Lõuna-Jeemen. Need kaks riiki ühendati 1990. aastal Jeemeni Vabariigina.

Pärast ühinemist puhkes lõunamaine eraldav liikumine, kuid lõpuks oli see vaoshoitud. Põhja ja lõuna vahel püsib pinge; mõned lõunamaalased kuulutavad, et riigi põhjaosa on majanduslikult privilegeeritud.

Jeemeni investeerimisseadust uuendati 2002. aastal. Uus seadus ütleb, et välismaalased võivad omada maad ja kinnisvara. Teisalt on uuel seadusel vastuolusid. 2002. aasta seaduse kohaselt võivad välismaalased omada 100% maast ja saavad projekte ellu viia ilma Jeemeni esindajata ning ilma tööstus- ja kaubandusministeeriumilt impordi- või ekspordilitsentse hankimata. Kuid sellele on vastuolus äriseadus, mis piirab välisomandi omandit 49 protsendini. Nii et enne Jeemenis müüdava kinnisvara ostmist on oluline rääkida ekspertidega ja pöörata tähelepanu.

Selle pealinnas Sanaas on viimastel aastatel kogetud tohutut infrastruktuuri moderniseerimise programmi, mille käigus on laiendatud maanteid ja kaasajastatud avalike teenuste võrke. Sana'a praegune linnastruktuur ja läbipaistvuse puudumine seavad aga jätkuvalt väljakutse linna kiirele kasvule ning selle tulemuseks on ebaefektiivne madaltiheduse laienemine ja

mitteametlike asulate levitamine. See asjaolu ei ole takistanud Pärsia lahe arendajaid investeerimast ja ostmast kinnisvara müügiks Jeemenis, mida peetakse neitsimaaks, mis on täis avastamata investeerimisvõimalusi

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 36531

Müük Muu (elamud), Jeemen, Sana'a, Sana'a, center

Reserved negotiation
Müük
Muu (elamud)

158 m²
Maja Sana'a kesklinnas, suurepärane ehitus ja keskmine elamurajoon
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB